Regulamin Karty Stałego Klienta

1.
Posiadaczem  Karty Stałego Klienta  może zostać osoba fizyczna, instytucja,  firma która dokona jednorazowego zakupu w sieci księgarń BETA na kwotę co najmniej 100 PLN.

2.
Karta Stałego Klienta upoważnia do zakupów ze stałym 5 % rabatem na cały dostępny w księgarni asortyment tj. książki, kalendarze, prasę, gry i puzzle, kartki okolicznościowe, drobne upominki a także podręczniki.

3.
Warunkiem uzyskania rabatu przy zakupie jest okazanie imiennej Karty Stałego Klienta.

4.
W związku z prowadzeniem w księgarni okresowych promocji, nie sumuje się rabatu wynikającego z Karty Stałego Klienta z rabatami promocyjnymi.

5.
Karta Stałego Klienta upoważnia do zakupów we wszystkich księgarniach należących do sieci księgarń Firmy Księgarskiej Beta Sp. z o. o., wymienionych na stronie www.beta-ksiegarnia.pl .

6.

Przyjęcie Karty Stałego Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem  niniejszego regulaminu.

7.
Karta Stałego Klienta ważna jest dwa lata od daty jej wystawienia

8.
Karta Stałego Klienta VIP upoważnia do otrzymania 10 % rabatu na książki we wszystkich księgarniach sieci Beta. Warunkiem jej uzyskania jest jednorazowy zakup na kwotę minimum 1000 zł.

Najczęściej zadawane pytania

Kupiłem książkę na aukcji Allegro -gdzie mogę ją odebrać?
W opisie każdej aukcji znajduje się adres księgarni, w której możesz odebrać książkę. Sprawdź adres księgarni na dole strony z aukcją Allegro.

Kiedy mogę zwrócić zakupione książki?

Zakupione książki można zwrócić do roku od daty zakupu jeśli książka posiada defekt tj.: brakuje jej stron, ma błędy w druku itp.

Czy mogę zwrócić książkę w dowolnej księgarni Beta?

Niestety nie, ponieważ nie pozwala na to nasz system sprzedażowy. Zwrot jest wykonywany do konkretnego paragonu, a bazę z paragonami każda księgarnia ma swoją, nie jest to baza centralna.

Interesuącej mnie książki nie ma w księgarni. Czy mogę ją zamówić?

Oczywiście! Termin realizacji zamówienia książko do określonej księgarni to 1 do 3 dni. Osoba zamawiająca może być poinformowana o dostępności książki sms-em.

Czy rabat przyznany z Karty Stałego Klienta obowiązuje również na podręczniki?

Tak, rabat obowiązuje na podręczniki jak również na pozostały asortyment dostępny w księgarni tj.: na ksiażki, kalendarze, prasę, gry i puzzle, kartki okolicznościowe, art.papiernicze i drobne upominki.

Czy mogę zamówić w księgarni komplet podręczników?

Oczywiście, nawet jeśli w danej chwili nie ma kompletu podręczników, księgarnia zamówi potrzebne ksiażki i poinformuje o możliwości odbioru sms-em.