Witamy na stronie Firmy Księgarskiej Beta!

Jesteśmy siecią księgarni usytuowanych we Wrocławiu oraz Legnicy. W 1998 roku otworzyliśmy dla Państwa naszą pierwszą księgarnię Beta w Domu Handlowym Astra. Od tego czasu rozwijamy zarówno sieć księgarń jak i naszą ofertę. Obecnie działamy w 5 punktach Wrocławia: DH Astra, Plac Bema, Sky Tower, Ferio Gaj i Marino.

Nie tylko książki
Nasze księgarnie specjalizują się w sprzedaży detalicznej książek: od beletrystyki do tytułów technicznych. W bieżącej sprzedaży oferujemy około 13 tysięcy tytułów. Jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanej pozycji na półce księgarni, istnieje możliwość indywidualnego zamówienia dowolnej pozycji (termin realizacji to następny dzień!). W naszej ofercie znajdziecie Państwo również artykuły papiernicze, prasę, kalendarze, gry i puzzle, kartki okolicznościowe, a także wiele innych.

Księgarnia internetowa
Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego oraz książkami dostępnymi poprzez aukcje Allegro (możliwy bezpłatny odbiór książek w księgarniach Beta na terenie Wrocławia).

Więcej niż sklepy
Księgarnie to nie tylko sklepy z książkami. Zapraszamy na organizowane przez nas imprezy, takie jak spotkania klubów dyskusyjnych, zabawy dla dzieci oraz spotkania autorskie. Informacje o najbliższych wydarzeniach, a także aktualnych promocjach i premierach znajdą Państwo na naszym profilu Facebook.

Zapraszamy do Bety!